Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Zgłoś się!

Data aktualności: 2012-05-31

Dołącz i weĹş udział w badaniu fokusowym w ramach ewaluacji 10. edycji MFK! Wszystkich zainteresowanych, niepracujących w tym roku dla MFK, prosimy o przesłanie imienia i numeru telefonu komórkowego na adres ewaluacja[at]photomonth.com.

 


Planujemy 3 spotkania, które odbywać się będą w nadchodzące weekendy. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 juĹź w najbliĹźszą niedzielę, 3.06. Odbędzie się ono w Bunkrze Sztuki, w sali audiowizualnej na 1. piętrze (gdzie odbywają się warsztaty i wykłady w ramach Sekcji eksperymentalnej). Spotkanie potrwa ok. 1,5 godziny. Wszyscy uczestnicy fokusów otrzymają gadĹźety MFK, a pod koniec Festiwalu w ich gronie zostanie rozlosowanych 5 tegorocznych katalogów.

 

Piszcie do nas na adres ewaluacja[at]photomonth.com! W tytule maila prosimy wpisać "FOKUS". Będziemy dzwonić już w piątek, żeby potwierdzić Waszą obecność na pierwszym spotkaniu. 

««« Powrót