Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Dzień Dziecka? Tylko z Miesiącem Fotografii!

Data aktualności: 2012-06-01

Dzisiaj ciąg dalszy Dni otwartych firmy Canon od godz. 10:00 sklep Foto Plus z okazji jubileuszu 25 lat Systemu EOS zaprasza na prezentacje i porady ekspertów. 

 

W samo południe ruszy Piknik Radiofonii w ramach Dnia otwartego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pięknych ogrodach Collegium Maius zagrają: DiscoMule, Senor Soul, DJ Late, STRU, DCM, Cyna, Tomek Wyszomirski, Kinzo, Animisiewasz, Kajt, Olivia, Kuba Perkowski, Fonix, Arizona, Element.

Podczas Pikniku nie zabraknie fotografii – odbędą się warsztaty fotografii otworkowej przeprowadzone przez wykładowców Akademii Fotografii. Najciekawsze efekty warsztatów zostaną zaprezentowane jesienią na specjalnie przygotowanej wystawie.


Co więcej – w sali kinowej Muzeum Maius zaprezentowany będzie fotocast najciekawszych zdjęć tegorocznej Sekcji ShowOff Miesiąca Fotografii w Krakowie.

 
O godz. 18:00 w ramach Sekcji Eksperymentalnej odbędzie się panel dyskusyjny Zdjęcie z banku W dyskusji udział wezmą: Stanisław Boniecki, Anna Bajorek oraz Maciej Ĺťakowski, który wystąpi w podwójnej roli – to on równieĹź poprowadzi spotkanie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!


 

««« Powrót