Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Sobota!

Data aktualności: 2012-06-02

 

 

 

Tworzenie oraz promowanie wartościowych książek poświęconych sztukom wizualnym to jeden z głównych celów, które stawia przed sobą Fundacja Sztuk Wizualnych, organizator Miesiąca Fotografii w Krakowie. W dzisiejszym programie po raz kolejny podczas Festiwalu, istotne miejsce zajmą więc publikacje.

 

Od godz. 10:00 w ramach Dni otwartych Canona, organizowanych z okazji 25-lecia Systemu EOS, w sklepie Foto Plus: prezentacje sprzętu oraz konsultacje z ekspertami.

 

Od godz. 10:00 równieĹź Warsztaty Akademii Fotografii: Street Photo gr. I, prowadzenie Kamil Zacharski.

 

O godz. 12:00 otwarcie domu i Inside / Outside (murale i działania w procesie) Daniel Zięcina, Konrad Peszko (ZRWR); Karolina Nikolaidis, Monika Dłuska, Anna Niwa. Projekt Topolowa 40 trwa do14 czerwca.

 

O godz. 16:00 rozpocznie się spotkanie wokół książki Badania wizualne w działaniu. Antologia tekstów pod red. Macieja Frąckowiaka i Krzysztofa Olechnickiego z udziałem Macieja Frąckowiaka, Krzysztofa Olechnickiego, Marty Eloy-Cichockiej, Małgorzaty Bogunia-Borowskiej oraz Wojciecha Wilczyka. Spotkaniu towarzyszyć będzie pokaz filmów z projektu Niewidzialne miasto Marka Krajewskiego.

 

O godz. 18:00 spotkanie z cyklu prezentacja Akademii Fotografii: premiera albumu Private Property pod redakcją Rafała Milacha. Znajdziecie w nim fotografie powstałe podczas Warsztatów FotoreportaĹźu i Fotodokumentu prowadzonych w Akademii Fotografii. Punktem wspólnym projektów jest temat relacji człowieka z bliską mu przestrzenią. Projekt publikacji przygotowała nasza ulubiona projektantka Pilar Rojo, która odpowiada równieĹź za publikacje ShowOFFowe i liternictwo w Bunkrze.

Spotkanie poprowadzą Anna Theiss i Kuba Śwircz.

 

Zapraszamy!

 

««« Powrót