Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Niedzielny repertuar

Data aktualności: 2012-06-03

O godz. 10:00 ruszy druga grupa warsztatów Akademii Fotografii, tym razem Street Photo poprowadzi Marta Cieślikowska.W samo południe kolejny spacer śladem projektu Ewy Kulki Dziewczyny / kapliczki. Prowadzenie: Maja Kuczmińska, start na rogu ul. Lipowej & Przemysłowej!


O godz. 16:00 w ramach Sekcji Eksperymentalnej gratka dla dla dzieci i młodzieĹźy: spotkanie ze Zbyszkiem Łatą Mój pokój jest pełen zdjęć! Zobaczcie efekty warsztatów fotograficznych dla młodzieĹźy organizowanych w ośrodkach kultury.

 

O godz. 18:00 w Muzeum Narodowym w Krakowie odbędzie się projekcja filmu Świat z widzenia – o fotografiach Jerzego Lewczyńskiego (Polska, 2012, 29 min). Po projekcji spotkanie z twórcami filmu.

 

 

Zapraszamy!

 

 

UWAGA! Przypominamy, Ĺźe z uwagi na zmiany zaszłe juĹź po wydrukowaniu harmonogramu niedzielny wstęp do Muzeum Etnograficznego, gdzie prezentowana jest wystawa Sally Mann Rodzina i ziemia, jest płatny. Za zmiany przepraszamy!
    

««« Powrót