Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Wtorek

Data aktualności: 2012-06-05

O godz. 17:00 w ramach Sekcji Eksperymentalnej odbędzie sie kolejny z serii wernisaĹźy projektu Album rodzinny – dzisiaj Michał Dąbrowski (1988), który pracuje przy portrecie i reportaĹźu, realizuje teĹź swoje projekty niekoniecznie dokumentalne. Dąbrowski w tym roku kończy studia dziennikarskie ze specjalizacją fotografia, w ramach których pisze pracę teoretyczną na temat grupy PROVOKE. Zwycięzca 5. edycji „Fotoprezentacji” organizowanych przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, laureat II miejsca w Międzynarodowym Festiwalu Fotografii Młodych w Jarosławiu, uczestnik warsztatów fotografii dokumentalnej Migawki. Zainteresowany powojenną fotografią japońską, formalnym portretem i książkowymi publikacjami fotograficznymi. http://www.michaldabrowski.com/


Ostatni wernisaż z serii Album rodzinny (Dorota Zyguła-Siemieńska) odbędzie się 12.06 o godz. 17:00.


 
O godz. 18:00 w Centrum Młodzieży Kino Paradox projekcja filmu Iwan Groźny cz. I w reż. Sergeia M. Eisensteina. Kolejne projekcje z serii Kino rosyjskie w pięciu odsłonach jeszcze w czerwcu!

 


UWAGA! Dzisiejsze spotkanie z fotografem Pawłem Bownikiem zaplanowane o godz. 19:00 w warszawskiej Galerii Suffit zostało ODWOŁANE! Poinformujemy o nowym terminie wydarzenia, za zmiany w programie przepraszamy.

 

 

Przypominamy, że od dzisiaj jako festiwalowe Centrum Informacji Wszelakich działa Recepcja wystawy Fotografia w życiu codziennym (czynna od wtorku do niedziali w godzinach od 11:00 do 18:00 w Bunkrze Sztuki).

 

 

To ostatnie dni, kiedy zobaczyć moĹźna wszystkie wystawy tegorocznego Festiwalu! JuĹź w niedzielę finisaĹź Wierność obrazów. René Magritte i fotografia, 12 czerwca natomiast ostatni dzień wystawy Parasomnia Viviane Sassen w Galerii Pauza.

 

 

Zapraszamy!

««« Powrót