Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Ostatni taki weekend

Data aktualności: 2012-06-07

To czwarty weekend Festiwalu, jednak zupełnie inny niĹź poprzednie. To juĹź ostatnie dni, podczas których moĹźna zobaczyć wszystkie wystawy Programu głównego tegorocznego Festiwalu!

 


Dwie wystawy jubileuszowego Miesiąca Fotografii, rozpoczęte wcześniej, wcześniej się równieĹź zakończą. FinisaĹź ekspozycji prac mistrza surrealizmu Wierność obrazów. René Magritte i fotografia odbędzie się juĹź w najbliĹźszą niedzielę o godz. 19:00 w Międzynarodowym Centrum Kultury. Ostatnim dniem wystawy niezwykłych fotografii Viviane Sassen Parasomnia w Galerii Pauza będzie natomiast 12 czerwca.

 

 

Jakie wystawy możecie zobaczyć w dzisiejszy świąteczny dzień

 

 

 

Weekendowy plan dzień po dniu prezentować będziemy szerzej, jednak juĹź teraz warto zarezerwować sobie czas. W ten weekend odbędą się m.in. dwa panele dyskusyjne w ramach Sekcji eksperymentalnej MFK (Bunkier Sztuki): w sobotę o godz. 16:00: Po co nam zdjęcia ikoniczne i dlaczego je pamiętamy? Udział w spotkaniu wezmą: Bogna Kietlińska, Patrycja Siwiec, Kuba Śwircz;  w niedzielę o godz. 16:00 Cytat fotograficzny, inspiracja, opracowanie – prawo a praktyka? z udziałem Marcina Lassoty i Adama Tuchlińskiego.
RównieĹź w niedzielę, przed finisaĹźem wystawy Magritte'a w MCK, o godz. 17:00 odbędzie się przeniesione z wcześniejszego terminu spotkanie Remake. Malarka i fotograf z udziałem Poli Dwurnik. Prowadzenie: Marta Eloy-Cichocka.

 Noc z soboty na niedzielę proponujemy przeznaczyć na wizytę w Fotobudce Przemka Krzakiewicza, czynnej od 18:00 w sobotę do 11:00 w niedzielny poranek. To będzie niezwykła noc ostatniego takiego weekendu!DOŁĄCZ!

««« Powrót