Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Ostatnia taka niedziela

Data aktualności: 2012-06-10

Niedzielny program rozpocznie otwarty dla wszystkich od godziny 11:00 do 15:00 Album rodzinny w Bunkrze Sztuki – doklej swoje zdjęcie na ścianie; zrób sobie portret i opowiedz historię; pokaĹź, co masz w swoim rodzinnym albumie. Dołącz i weĹş udział w akcji – przynieś swój album, rodzinną fotografię lub po prostu przyjdĹş, a zdjęcie zrobisz na miejscu! 

 

 

 

O godz. 16:00 kolejny panel dyskusyjny związany z projektem Sekcji eksperymentalnej, Fotoikony w Polsce: Cytat fotograficzny, inspiracja, opracowanie – prawo a praktyka? W dyskusji udział wezmą eksperci: Marcin Lassota oraz Adam Tuchliński. 

W trakcie spotkania odpowiemy na pytania: Co to jest cytat fotograficzny i czym się róĹźni od inspiracji lub opracowania? Jak fotografując waĹźne wydarzenia nie wpaść w prawne tarapaty? Co to jest ochrona wizerunku i kiedy ma zastosowanie? Podyskutujemy teĹź o innych sytuacjach, w oparciu o konkretne przypadki. Spotkanie poprowadzi Joanna Kinowska. WaĹźny temat – zapraszamy!

 

 

 

O godz. 17:00 „Magazyn Fotografii FotoIndex" wraz z workshopx zapraszają na przedpremierowy pokaz numeru specjalnego „FotoIndexu", w całości poświęconego współczesnej fotografii portugalskiej. Prezentację w nowej siedzibie Artefakt Cafe poprowadzą redaktorzy magazynu wraz z kuratorem numeru. 

 

 

 

RównieĹź o godz. 17:00 w Międzynarodowym Centrum Kultury spotkanie z Polą Dwurnik (przeniesione z 24.05) Remake. Malarka i fotograf. Projekt fotograficzny nawiązuje do sesji z 1984 roku realizowanej przez Tadeusza Rolke w jednym z waĹźniejszych nurtów jego dzieła fotograficznego – portretów artystów wizualnych. Remake ma charakter performance‘u, w którym artystka „uĹźywa“ swoich prac po raz drugi, modyfikując i pozwalając tym samym fotografowi na stworzenie poprzez nie nowej jakości.

 

Po spotkaniu, finisaĹź wystawy Wierność obrazów. René Magritte i fotografia, który rozpocznie się w Międzynarodowym Centrum Kultury o godz. 19:00. JeĹźeli jeszcze nie widzieliście tej ekspozycji – to ostatnia szansa. Czym prędzej odwiedĹşcie MCK!

 

 

 

Zapraszamy!

 

««« Powrót