Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Mistrzowska lekcja

Data aktualności: 2012-06-11

JuĹź jutro o godzinie 18:00 w Instytucie Cervantesa lekcja mistrzowska! Spotkanie Fotografia i literatura: terytoria wspólne, podczas którego José Manuel Navia zaprezentuje prace związane z wystawą Trzynaście skarbów Hiszpanii z Listy Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Fotografie Navii aktualnie eksponowaną w Instytucie Cervantesa. 

Wstęp wolny. Spotkanie z tłumaczeniem symultanicznym.

 

 

 

To nie jedyna w tym tygodniu atrakcja dla wszystkich głodnych wiedzy! Pamiętajcie o warsztatach Zarządzanie barwą (środa, 13.06, godz. 14:00). Dla uczestników i publiczności Miesiąca Fotografii w Krakowie – atrakcyjna zniĹźka! Liczba miejsc ograniczona!
 

 

 

Nie zapomninamy też o najmłodszych! W sobotę, 16 czerwca, o godz. 14:00 w Literkach warsztaty fotograficzne dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Będziemy patrzeć, kadrować świat i opowiadać fotografią. Warsztaty poprowadzi Basia Budniak.

 

 

 

W niedzielę o godz. 12:00 w Bunkrze Sztuki warsztaty dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat: Tymczasowość obrazów (prowadzenie: Justyna Mazur i Justyna Sławik). Podczas spaceru po wystawie Fotografia w Ĺźyciu codziennym dzieci zaangaĹźują zmysły wzroku, słuchu i dotyku. Wspólnie stworzą pamiętnik z tej wyprawy, który pokaĹźe, Ĺźe wspomnienia nie odzwierciedlają tego, co widzieliśmy, dokładnie, a zmysły oddają kształt rzeczywistości w sposób szczególny dla kaĹźdego z nas. Rezerwacja miejsc pod nr tel. 12 422 10 52 oraz e-mailem: siatka[at]bunkier.art.pl

 

 

DOŁĄCZCIE!

««« Powrót