Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Zaczynamy!

Data aktualności: 2010-05-07

JuĹź dziś rusza Miesiąc Fotografii w Krakowie! Ponad trzydzieści wystaw i blisko sześćdziesiąt wydarzeń towarzyszących: spotkań z artystami, wykładów, projekcji, warsztatów. Program Główny festiwalu poświęcony jest w tym roku fotografii z Wielkiej Brytanii.


Weekend wernisaĹźy zaczyna się dziś o 18:00 w Galerii Starmach otwarciem indywidualnej wystawy prekursora brytyjskiego dokumentu społecznego Tony’ego Raya-Jonesa. O 20:00 w Bunkrze Sztuki odbędzie się otwarcie dwóch kolejnych wystaw: pierwsza z nich, Pamiętnik karalucha i inne historie, to prezentacja prac Anny Fox – artystki, która w tym roku uzyskała nominację do prestiĹźowej Deutsche Börse Photography Prize, a w swoich pracach łączy osobiste doświadczenia z wnikliwą obserwacją społeczną. Druga z wystaw to natomiast projekt kuratorski Jasona Evansa W tym miejscu nie ma nic, przybliĹźający lata 90. i zachodzące wówczas zmiany społeczne, zwłaszcza w „pokoleniu extasy”. Na koniec wieczoru zapraszamy do Pauzy, gdzie po wernisaĹźu fotograficznych kolaĹźy Johna Stezakera pierwszy dzień otwarć zakończy impreza, na której zagrają The Phantom oraz Zeppy Zep.

 

Zaplanuj sobie weekend zobacz KALENDARIUM MFK 2010!
 

««« Powrót