Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Brytyjska niedziela

Data aktualności: 2010-05-09

Niedzielę najlepiej moĹźna powitać przy angielskim śniadaniu na Barce. Tam, w doborowym towarzystwie takich gwiazd fotografii, jak Jason Evans, Vinca Petersen, Wojciech Słota, Rafał Masłow, Jacek Poremba, Artur Rawicz, czy Marcin Bąkiewicz, a przy niebagatelnym udziale Chrisa Salewicza dowiecie się, co łączy fotografię i muzykę oraz czym dla mistrzów obiektywu jest „photo pass”.

W dzisiejsze południe zapraszamy takĹźe na wspólne zwiedzanie wystaw: o 12:00 oprowadzać będzie po swojej wystawie sam Mark Power, o 13:30 po wystawie Fakty z Ĺźycia oprowadza jej kuratorka – Katy Barron, o 15:30Anna Fox z kuratorką jej wystawy indywidualnej, Anne McNeill, a o 18:00 w Galerii Camelot Val Williams opowie o powojennej fotografii brytyjskiej.

 

Niedziela to takĹźe czas ostatnich wernisaĹźy wystaw z programu głównego: o 15:30 w Muzeum Etnograficznym zapraszamy na otwarcie wystawy Jeremy’ego Millara As Witkiewicz, wyrosłej z fascynacji artysty pracą Stanisława Witkiewicza i Bronisława Malinowskiego. Uzupełnieniem fotograficznego obrazu Wielkiej Brytanii będzie wystawa Adama Broomberga i Olivera Chanarina, którzy pokażą w Krakowie swój najnowszy cykl Afterlife – wernisaĹź o 19:30 w Galerii ZPAF i S-ka.

Dzień zamknie koncert Budynia w Pięknym Psie.
 

««« Powrót