Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Przeżyliśmy brytyjską inwazję!

Data aktualności: 2010-05-10

Weekend wernisaĹźy za nami. PrzeĹźyliśmy prawdziwą brytyjską inwazję: kilkudziesięciu zaproszonych przez nas gości nie było w stanie ukryć zdumienia widząc, jaką popularnością cieszy się w Krakowie sztuka fotografii. W niektórych galeriach mieściliśmy się z trudem, na spotkaniach z artystami brakowało miejsc siedzących, a oprowadzania kuratorskie przyciągnęły widzów w wieku od lat pięciu do stu. Nawet pogoda nam sprzyjała – po kolejnym deszczowym dniu piątkowemu otwarciu festiwalu w Galerii Starmach przyświecało słońce.

Wszystkie wystawy juĹź otwarte, ale nie zwalniamy tempa: w tym tygodniu zapraszamy przede wszystkim na spotkania z autorami najlepszych wydanych ostatnio książek o fotografii i albumów fotograficznych. Naszym gościem będzie między innymi Wojtek Nowicki, Maria Anna Potocka, Łukasz Skąpski i Adam Mazur. Na wieczorny relaks zapraszamy do Fortów Kleparz, gdzie w tym tygodniu zagra dla nas Basia Bułat oraz zespół Arms and Sleepers (bilety w specjalnej cenie do nabycie w Biurze Festiwalowym, ul. św. Tomasza 17).

««« Powrót