Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Słuchamy, czytamy, rozmawiamy!

Data aktualności: 2010-05-12

O 16:30 w Instytucie Językowym Hologram Johan Swinnen opowie o nowych prądach w postrzeganiu fotografii jako dyscypliny humanistycznej (spotkanie tylko w języku angielskim). Wieczorem 0 19:00 w Galerii Camelot & Galerii Fundacji Imago Mundi weĹşmiemy na warsztat teksty kanoniczne z teorii fotografii, a takĹźe te, które być moĹźe dopiero za takie zostaną uznane. Zaprezentujemy takĹźe książki: antologię The Weight of Photography. Photography History, Theory and Criticism. Introductory Readings oraz długo oczekiwane nowe wydanie zbioru esejów Susan Sontag O fotografii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przypominamy, że w Biurze Festiwalowym na ul. św. Tomasza 17 do nabycia są albumy Marka Powera, Stefanii Gurdowej, Konrada Pustoły, a także książki Adama Mazura, Łukasza Skąpskiego i wiele innych.

Dla bliższego zapoznania się z wystawami Festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie 2010 zachęcamy do lektury tegorocznego katalogu!
 

««« Powrót