Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Wykładów i spotkań ciąg dalszy!

Data aktualności: 2010-05-19

Jak juĹź was informowaliśmy wczoraj, uroczystość wręczenia nagród konkursowych Fotograficzna Publikacja Roku 2009 została przeniesiona na 29 maja, godz. 16:00 do Galerii Camelot & Galerii Fundacji Imago Mundi (miejsce i godzina moĹźe ulec zmianie).

Mamy nadzieję, Ĺźe pogoda was nie zniechęca i pojawicie się dzisiaj w siedzibie Stowarzyszenia Historyków Sztuki w Krakowie o 18:00, by wysłuchać dwóch wykładów, inaugurujących cykl spotkań Historia Fotografii.
Przy okazji, pamiętając, że tematem tegorocznej edycji festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie jest fotografia z Wielkiej Brytanii, możecie zobaczyć wystawę unikalnych fotografii brytyjskich ze zbioru Fototeki Lanckorońskich PAU.


Wieczór zapowiada się w rytmach indie/pop. W Fortach Kleparz tym razem wystąpi dla was powstały w 2004 roku nowozelandzki zespół The Ruby Suns. Ich płyty markuje nie kto inny jak legendarna wytwórnia Sub Pop, która ma na swoim koncie takie perły muzyki rockowej jak „Bleach” Nirvany, „Superfuzz Bigmuff” Mudhoney oraz wczesne EPki Soundgarden. Bilety w promocyjnej cenie do nabycia w Biurze Festiwalowym na ul. św. Tomasza 17!


Nie zapomnijcie teĹź wpisać do kalendarza jutrzejszego pierwszego spotkania z cyklu Czytając obraz w Klubie Pauza, na którym gościć będą Jolanta i Waldemar Śliwczyńscy!
 

««« Powrót