Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Jak sfotografować ciało?

Data aktualności: 2010-05-26

nEgoist jest międzynarodową niezaleĹźną grupą osób zafascynowanych współczesną sztuką. Jego celem jest promocja twórczości artystów z całego świata. Działalność wydawnicza nEgoist wiąże się przede wszystkim ze wspieraniem i realizowaniem nowatorskich pomysłów członków społeczności abnormals.org. Publikowane przez nEgoist książki – Femininity is a painful characteristic, Obscene Seduction, Imagine The Imagination. New Visions of Surrealism czy teĹź Death Book to pozycje w równej mierze kontrowersyjne, co posługujące się wyrafinowaną estetyką. Dobrą wiadomością dla polskich wielbicieli oryginalnego spojrzenia, jakie cechuje nEgoist, jest fakt, Ĺźe niektóre publikacje, jak Kobiecość jest cechą bolesną czy New Polish Nude Photography ukazują się w języku polskim i pokazują prace polskich fotografów.
New Nude Photography – spotkanie z Marią Czarnecką oraz prezentacja galerii i wydawnictwa nEgoist juĹź dziś, o godz. 19.00, w Klubie Pauza (podziemia).
 

««« Powrót