Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Środa w Krakowie i w Warszawie

Data aktualności: 2012-06-06

Jak co środę w Bunkrze Sztuki odsłona akcji Wszyscy robią collage, najlepiej w procesie (kurator Bogusław Bachorczyk) prezentującej inspirowane twórczością Rodczenki prace młodych artystów. Dzsiaj: Monika Botor, 1988, malarstwo, III rok.
Kolejna odsłona akcji w sobotę.

 

 

O godz. 18:00 w Galerii Instytutu Cervantesa (ul. Kanonicza 12) odbędzie się wernisaĹź wystawy Jose Manuel Navia Trzynaście skarbów Hiszpanii. Wystawa prezentowana będzie do 6 lipca, ale nie czekajcie tak długo – poczujcie się juĹź dzisiaj jak na pięknym południu!

 

 

Europejskim podróĹźom mówicie nie? W takim razie, choć na jeden dzień, przenieście się wraz z Miesiącem Fotografii w Krakowie do stolicy. W warszawskiej Galerii Czułość o godz. 19:00 rozpocznie się wernisaĹź wystawy towarzyszącej Festiwalowi, cyklu fotografii Middle Surface Kamila Zacharskiego. W 2011 roku Zacharski zaprezentował swoje prace na wystawie Sekcji ShowOFF, w tym roku prezentuje juĹź indywiduaną wystawę w Programie wydarzeń towarzyszących. Ciekawe jaki będzie jego następny twórczy krok?

 

 

Zapraszamy!

 

 

UWAGA! Przypominamy, które wystawy moĹźecie zobaczyć podczas jutrzejszego święta BoĹźego Ciała.

 

 

 

 

Middle Surface, fot. Kamil Zacharski

««« Powrót